Hej, hej! Właśnie wrzuciłem swojego pierwszego vloga – link w

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hej, hej! Właśnie wrzuciłem swojego pierwszego vloga - link w profilu :) Słuchajcie, nie ograniczam się do niczego. Będziecie mogli zobaczyć wszystko na moim kanale. Nie chce zamykać się tylko na świat fitnessu - choć jest to dla mnie najważniejsze, ale... nie samym sportem człowiek żyje, także bądźcie czujni i mam nadzieje, ze w jakiś sposób przypadnie Wam do gustu, a jak nie to trudno.

Jedno jest pewne, zawsze bede sobą, zawsze!  
Pozdrawiam! 😎

Hej, hej! Właśnie wrzuciłem swojego pierwszego vloga – link w profilu 🙂 Słuchajcie, nie ograniczam się do niczego. Będziecie mogli zobaczyć wszystko na moim kanale. Nie chce zamykać się tylko na świat fitnessu – choć jest to dla mnie najważniejsze, ale… nie samym sportem człowiek żyje, także bądźcie czujni i mam nadzieje, ze w jakiś sposób przypadnie Wam do gustu, a jak nie to trudno.

Jedno jest pewne, zawsze bede sobą, zawsze!
Pozdrawiam! 😎
#me #boy #polishboy #men #fashion #style #love #gym #gymlife #gymtime #gymmotivation #motivation #fit #fitness #fitspo #fitfam #workout #bodybuilding #eatclean #active #strong #cardio #health #vsco #vscam #exercise #training #life #lifestyle

Leave a Reply